Gururlu İşler

Murel, ilke ve birikimleri ile doğru işlerde doğru insanlarla planladığı ve yapabileceği işlerin altına imza atarak zaman içerisinde hem iş dünyasına katkıda bulunmak hemde büyüyen Türkiye’ye katkıda bulunmak üzere İstanbul’da kurulmuştur.

slide img
slide img

Murel yaptığı veya yapmayı düşündüğü ve inandığı işlerde ciddiyet ve profesyonellikle katkıda bulunurken aynı zamanda kazançın yanında başarı ve mutlulukdan zevk alabilme ilkesini bünyesine ve tüm yönetim ekibine aşılayarak işlerine imza atmaktadır.

Murel Yönetimi bir çok yerli ve yabancı şirketlerde yönetici ve ortak olarak çalışmış ve kendi sektörlerinde çalıştığı firmalar adına çok çalışarak ve gururla ilklere imza atmıştır.

Murel Yönetimi gerek Türkiye gerekse yurtdışında eğitim ve profesyonel birçok birikimleri bünyesine katmış ve finansal çözümlerde dahil olmak üzere, inşaat, koordinasyon, demir çelik, enerji ve ticaret konularında uzmanlaşmıştır.

Murel ilkesi doğrultusunda haklı kazanç elde ederek gururlu işler yapmayı hedeflemektedir ve katkıda bulunabileceğini düşündüğü her türlü projede taşın altına elini koymak için kendini pozisyonlamıştır.

slide img